{Wielka wysyłka trwa!}

Od ubiegłego piątku ruszyliśmy z wysyłką i staramy się jak najszybciej wysłać wszystkie oczekujące zamówienia. Już udało mi się wysłać bardzo dużo książek, które były zamówione końcem października i w pierwszych dniach listopada. Jeszcze tylko 2-3 dni i nadrobimy całe opóźnienie, które nie powstało z naszej winy. Zawiodła maszyna, a nie człowiek. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość. Pierwsze komentarze, które do nas napływają są naprawdę bardzo sympatyczne. Oto jeden z nich :-)

***

Wasz najnowszy tom dziś do mnie dotarł i chciałabym, aby każdy poniedziałek mógł się zaczynać od takiego miłego akcentu! Na razie przejrzałam książkę na szybko, ponieważ zatopiona jestem po raz kolejny w części jesienno-zimowej i dzięki Waszym zdjęciom i opisom od razu robi mi się raźniej i lżej na duszy (mimo że uwielbiam jesień, chociaż ta dzisiejsza wystawia moją sympatię na sporą próbę).
(…) chciałam podziękować Tobie i Zorkiemu za to, że jesteście i że mogę czekać na kolejny tom, który dla mnie jest trochę jak bardzo długi list od dawno nie widzianych, ale bliskich znajomych :)
Ściskam,
Joanna


PS W sprawie zakupu książki proszę pisać na adres zoe@decostyl.pl

Podobne wpisy:

Tagi: