Migawki z soboty i bardzo krótkie spotkanie

Sobota była niezwykle emocjonująca, słoneczna i dość długa. Po drukarni musieliśmy trochę ochłonąć i poszliśmy na kawę. Po drodze odbieramy stykówki, z czarno – białego filmu. Nie oglądamy w labie, czekamy na stolik. Koniecznie chcieliśmy zasiąść w kawiarnianym ogródku, aby korzystać z lata, więc padło na „Cafe Dym”. Lubimy to miejsce, chociaż ostatnio troszkę gorzej u nich z kawą, gdyż nie porywa, ale da się wypić. Jakoś się z tym godzimy, co mamy zrobić, to tylko Lavazza. Niewątpliwie ogródek, z bistro krzesełkami ich ratuje, dlatego tam wracamy. Było espresso (nie jedno), chwile zapatrzenia, oglądanie książki, wertowanie kartek, obserwowanie ludzi. Nic nam się wiele nie chciało. Chcieliśmy sobie nawet pomilczeć, posiedzieć i nacieszyć się chwilą.

Po tym zasiedzeniu, wstąpiliśmy jeszcze do La Petite France po kawałek sera i pasztet. Trochę rozkojarzona wybieram smakołyki, ale czuję, że ktoś się na mnie patrzy i uśmiecha. Nie zdawało mi się! Podchodzą do mnie, dwie przesympatyczne dziewczyny (siostry), które mówią mi, że były już w kilku miejscach, które polecałam i opisywałam na BoMimi. Mówią o Budapeszcie, o Gerlóczy Café oraz o innych miejscach z naszych szlaków. Pytają również o książkę. Jest mi niezmiernie miło, że dziewczyny do mnie podeszły :-) Z tego miejsca pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Zwiedzajcie świat dalej, z szerokim uśmiechem na twarzy i trzymajcie się razem. Siostra to siostra! No i jeszcze jedno: muszę Wam to powiedzieć, że macie piękne oczy! Takie pełne iskierek i spontanicznej radości. Wychodząc z bistro widzę na szarym, betonowym chodniku piękne i kształtne serce.

Robię zdjęcie dla Was…

Podobne wpisy:

Tagi: , ,

Komentarze (101)

  1. Ewelina’s avatar

    Już nie pamiętam ale książka jest tylko dostępna bezpośrednio u Ciebie?? Czy jeszcze można się zapisać ??? Po powrocie z wakacji i odzyskaniu dostępu do internetu Twój blog był pierwszy , który odwiedziłam oczywiście się nie zawiodłam:) Pozdrawiam
    http://madebykocikowo.blogspot.com/

· 1 · 2 · 3

Komentarze wyłączone.