Pierwsze pozdrowienia!

Moi Drodzy,

bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, które dostałam od Was na wyjazd. Miło się czytało będąc już na urlopie :-) Posyłam Wam mały wpis i kilka pierwszych fotek. Codziennie odwiedzamy dzielnicowy targ, który jest dla mnie najciekawszym miejscem. Dziś mija piąty dzień w Lyonie. To rzeczywiście kulinarna stolica Francji. Miasto jest bardzo przyjazne i zielone. Na każdym kroku można znaleźć uroczy skwerek, gdzie można piknikować i żyć jakby trochę poza miastem. Szykuję dla Was wpisy tematyczne, które będą podzielone na kolory. I pikników będzie dużo :-) Dziś był taki jeden, który Wam wkrótce pokaże.

A my w weekend szykujemy się na kolejne jarmarki staroci. Aktualnie trwają dni „Vide Grenier Lyon”. Tym sposobem możemy poznać pobliskie, małe miasteczka, które są niezwykle urocze. Każdy taki wypad kończymy z Anną sympatycznym piknikiem, który jest całkowitym dopełnieniem.

Pozdrawiam Was serdecznie i myślę o Was bardzo często. Do szybkiego, następnego!

Podobne wpisy:

Tagi: , ,

Komentarze (51)

  1. scraperka’s avatar

    Mimi wakacje macie przepiękne jak mniemam.
    pozostaje mi życzyć Wam samych pięknych, słonecznych dni w tym urokliwym miejscu. Róbcie dużo zdjęć i poznajdujcie jakieś skarby na targach staroci, a następnie pochwal się nam co upolowałaś:)
    zdjęcia jak zawsze zachwycają w każdym calu… te świeżutkie szparagi mmm:))) aż mi się zachciało szparagów owiniętych szyneczką – na weselu wszyscy się nimi zajadali i niestety zbyt dużo ich nie zostało:)
    ściskam mocno:*

· 1 · 2

Komentarze wyłączone.