IKEA FAMILY LIVE

Wpis bardzo na gorąco!

Donoszę Wam, że już jesteśmy w magazynie IKEA LIVE. Zorki wrócił z poczty i wraz z rachunkami i innymi listami przywiózł jeszcze kopertę z UK. Otwieramy, patrzymy, a tam nasz niedokończony taras na okładce ;-) Totalne zaskoczenie! Tego się raczej nie spodziewaliśmy, gdyż to zdjęcie było zupełnie nie planowane. Aranżacja, która jest na stole, to był mały poczęstunek dla ekipy, którą gościliśmy. Pisałam o tym tu. Dostaliśmy również wersję magazynu Live po szwedzku, norwesku i angielsku, czyli te kraje zapewne nas wybrały. Najlepsze i najgrubsze wydanie jest oczywiście ze Szwecji.

Trochę to taka niespodzianka dla nas, gdyż szykowaliśmy się bardziej na marzec, a nawet kwiecień.

Sesja, jak widzę została podzielona. Kuchnia, pokój Marine 1, salon oraz łazienka będzie w innym wydaniu (tak mi się wydaje). Zresztą już sama nie wiem, gdyż jak widać z IKEA wszystko jest możliwe ;-) Albo pozostałe zdjęcia będą dostępne w internecie na stronie IKEA FAMILY LIVE. Będziemy tam zaglądać!

Poniżej skany z gazety. Słaba jakość, ale zawsze coś tam widać. Jeszcze w dniu dzisiejszym wrzucę tu kilka swoich fotek, które udało mi się zrobić podczas sesji. Niestety tylko sypialnia. Zupełnie nie miałam czasu i głowy na bieganie z aparatem, gdyż wszędzie było dużo sprzętu ekipy: światła, kable, statywy. To była fajna przygoda!

źródło: www.ikeafamilylive.com

********

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,

Komentarze (151)

  1. Mimi’s avatar

    Zosia -
    tak, tak! Widzieliśmy :-) Fajnie, że napisałaś tam małe sprostowanie. Można na Was liczyć! Ale swoją drogą to super, że obce osoby odbierają mój dom w ten sposób. Trochę to przybliża moje marzenia.
    Dziękuję Zosiu!
    Pozdrawiam ciepło i słonecznie :-)

· 1 · 2 · 3 · 4

Komentarze wyłączone.