Do siego roku!

…Stary rok odchodzi, kalendarz dobiega końca i już niedługo, za kilkanaście godzin przywitamy Nowy Rok, który szybko cyfrę starej dacie zmieni. I przyjdą nowe dni. Nowe wyzwania, plany, postanowienia, a może i nowe możliwości. Wszystko idzie ku nowemu…

Moi Drodzy!

Niech Nowy Rok przyniesie Wam i Waszym najbliższym przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. Niech nigdy nie zabraknie Wam uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie. Realizujcie swoje marzenia, pasje, a problemy niech Was omijają wielkim łukiem. Cieszcie się z małych chwil, które mogą być wielkimi chwilami. W końcu natura wyposażyła nas w zdolność odczuwania przyjemności, by umożliwić nam przetrwanie różnych chwil w życiu.

Niech to będzie szczęśliwy i łaskawy rok! Pełen samych dobrych dni!
I dziękuję Wam za kolejny wspólny rok razem. Dziękuję z całego serca za Waszą szczodrość i naturalną życzliwość. Powtórzę to po raz kolejny – z Wami podwajam siłę i swoje możliwości.

Do siego roku!

Mimi

A poniżej parę zdjęć poświątecznych. Pogoda była iście jesienna. Wypoczęliśmy znakomicie, nawet grypa, która mnie dopadła po świętach, trwała raptem, dwa dni. We wtorek pora wracać do domu. Do usłyszenia!

A u mojej Siostry kwitną jeszcze pelargonie.

Podobne wpisy:

Tagi: ,

Komentarze (68)

 1. Jo’s avatar

  Ja również dziękuję, dzięki Twojemu blogowi, który był jednym z pierwszych, na jakie trafiłam i pierwszym, któremu jestem wierna do dziś, dostaję swoją dawkę piękna jak filiżankę najlepszej kawy w klimatycznym bistro, która uzależnia, i bez której ciężko zacząć dzień
  i życzę spełnienia marzeń, tych najbliższych sercu, ale nie wszystkich, bo gdyby wszystkie się spełniły, nie byłoby o czym śnić :)

 2. stula’s avatar

  Mimi i MyZorki – od nas dla Was – moc życzeń noworocznych – zdrowia siły cierpliwości marzeń spełnionych i dobra w ten nowy 2012 rok!

 3. Mimi’s avatar

  Ewa -
  piękne słowa. Piękne życzenia. Zapamiętam je długo. Dziękuję!

  Ela -
  Merci :-)
  Pozdrawiam ciepło na ten Nowy Rok.

  ABily -
  w tym roku w naszym domu choineczka symboliczna, ponieważ jesteśmy u mojej Siostry. I dla Ciebie wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok.

  Ola_83 -
  cieszę się, że się podobało i dziękuję za ciepłe życzenia. Buziaki :*

  Edith -
  GRATULACJE! Teraz Boże Narodzenie ma dla Was podwójny wymiar. Nawet kolędy będą brzmieć inaczej, jak czułe kołysanki matki. Piękny czas! Gratuluję raz jeszcze! Niech Marianna będzie zdrowa i radosna.

  Celina -
  dziękuję pięknie.
  Tak, to trochę taki shabby chic + styl francuski, prowansalski.
  Pozdrowień moc :*

  Bożena -
  dziękuję! Mam nadzieję, że nigdy nie zabraknie mi czasu, siły i chęci, aby być z Wami tu. Bardzo dużo dajecie mi ciepła i dobra, więc myślę, że razem damy radę.
  Pozdrawiam ciepło.

  anita sie nudzi -
  :-) Razem to dobro tworzymy…

  jaga -
  dziękuję, że tak sądzisz. Dziękuję, że tu jesteś.
  Cieszę się, gdy czytam takie słowa :-)

  jaśminowasia -
  DZIĘKUJEMY! I ja lubię Cię widzieć i spotykać tu :-)

 4. Gosia’s avatar

  byłoby super :) mogę Ci zadać jakieś dodatkowe pytania na mailu?

 5. Ewamaison’s avatar

  pięknie tu u Ciebie, czuję powiew Paryża który uwielbiam…bardzo dobrze się tu czuję, aż nie chcę mi się stąd wychodzić. pozdrawiam, ewa

 6. Yba’s avatar

  Mimi, dobrego roku!

 7. aga’s avatar

  Pięknie tu u ciebie! Zdjęcia są tak cudowne, że aż mi zapiera dech! Chciałabym kiedyś też tak umieć robić zdjęcia, mieć takie oko do detali! Póki co będę stale do ciebie zaglądać, bo jak wyczytałam wyżej,,jesteś jak filiżanka najlepszej kawy w klimatycznym bistro”, tak sama prawda,…pięknie napisane! Samych pomyślności w Nowym Roku! Zapraszam do odwiedzin w moich skromnych progach! aga

 8. amelia’s avatar

  ładnie napisane z tą filiżanką kawy..dla mnie najlepszej herbatki.. w słoneczne i te pochmurne dni !!!
  a.
  ps.kołnierzyk wydrukowany i czeka na swój dzień i swoje zwierzątko,które zechce je ponosić:-))

 9. Ef’s avatar

  … są takie chwile, miejsca, książki, filmy które zmieniają. Otwierają, poruszają jakąś nutę głęboko w naszym wnętrzu. To co tu zobaczyłam, przeczytałam jest jedną z tych rzeczy. Pozwoliłaś mi zajrzeć na nowo do swojego wnętrza gdzieś głęboko i zacząć coś co czasem mi się śniło, czasem spotykałam ale nie miałam odwagi się do tego uśmiechnąć… pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego, dużo pięknych chwil którymi będę się mogła zachwycać

 10. Mimi’s avatar

  Jo -
  piękne słowa mi posyłasz. Jestem wzruszona…Brak mi słów.
  Cudowne porównanie. Dziękuję, za słowa oddania. Serce me rośnie.

  stula -
  bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Was ciepło i serdecznie.

  Gosia -
  jasne! Pisz śmiało na @
  Jutro jestem cały dzień w trasie, ale odpowiem Ci w środę.

  Ewamaison -
  ach, jak mi miło. Powiew Paryża, powiadasz. Już się rozmarzyłam i myśli poleciały w kierunku miasta miłości :-) Dziękuję za bardzo ciepły komentarz.

  Yba -
  dziękuję :-)

  aga -
  tak, Jo pięknie to napisała. Porównanie cudowne. I cieszę się, że lubisz moje zdjęcia. W tym roku chcę jeszcze bardziej przyłożyć się do zdjęć. Wrócić do postaw, czyli: dobra kompozycja, plan, światło. Chciałabym iść do przodu i nigdy Was nie znudzić. I dziękuję za zaproszenie do Twojego świata. Odwiedzę Cię wkrótce :-) Dziękuję za Twój komentarz.

  amelia -
  o tak! Bardzo ładnie napisane.
  Z najlepszą herbatką też u Ciebie chcę być :-) Też lubię!
  A kołnierzyk zapewne znajdzie sobie jakąś uroczą Misie. Tak coś czuję ;-)
  Dobranoc Amelie :*

  Ef -
  tak, też tak mam. Czasem jeden czyn, parę słów, jakaś myśl może poruszyć nasze uśpione pokłady…Cieszę się ogromnie, że mogłam dać Ci chwilę z Twoim uśmiechem. Zaglądaj do mnie! I dziękuję za Twoje ciepłe słowa.

  *****
  Dobrej nocy :* Uciekam do poduszki. Jutro czeka nas długa droga do domu.

 11. ella’s avatar

  Ja spóźnione , ale szczere :) Wszystkiego najlepszego dla Was w Nowym Roku!!! Żeby się marzenia spełniły, zdrowie dopisało i żebyś nas raczyła nadal cudnymi wpisami okraszonymi pięknymi zdjęciami (czy to nie życzenie dla mnie ?:))) ) .
  Dom siostry po tych fragmentach wydaje sie śliczny… :)
  Ach i jeszcze spraw mam kilka, ale to już mail. :***

 12. Marta’s avatar

  Witaj Mimi w Nowym Roku,
  życzę Tobie i Zorkiemu oraz wszystkim zaglądającym do Ciebie wszystkiego co najlepsze.
  Dziękuję Ci za te piękne zdjęcia, które przypomniały mi dzieciństwo kiedy jeździłam do mojej Babci na wieś na Roztoczu – u niej na oknie zawsze stały takie pelargonie albo ukochane hortensje, a w ogródku pod oknem pomiędzy warzywami i owocami wszędzie było pełno mięty (moja mama zawsze dodaje ją do pierogów ruskich, pycha…), na płocie suszyły się kanki na mleko albo saganki takie do gotowania na kuchni węglowej. Miło powspominać:)

  pozdrawiam,
  Marta

 13. Dominika’s avatar

  I ja życzę, zarówno Wam, jak i wszystkim Czytelnikom Twego bloga, spełnienia marzeń, szczęścia, miłości i dużo słonecznych chwil w Nowym Roku. Jeszcze raz dziękuję Ci Mimi za wiele pięknych chwil i zdjęcia rozpraszające smutki:) Twój blog ma według mnie niemal naukowo udowodnione właściwości terapeutyczne, więc mam nadzieję, że nie zabraknie Ci sił i chęci do dalszego pisania! Serdecznie pozdrawiam Domi z Krakowa

 14. Joanna’s avatar

  Kochana, skąd ty bierzesz te fajne materiały, poduchy itp?Normalnie oglądam jak zaczarowana

 15. Mimi’s avatar

  ella -
  żadne tam spóźnione. Jeszcze jest pora :-)
  Dziękuję i pozdrawiam ciepło.

  Marta -
  dziękuję za Twoje wspomnienia. Miło mi, że moje zdjęcia przypomniały Ci czasy beztroskiego dzieciństwa. Mięta, pelargonie, hortensje – wszystko co lubię!
  A na mięte z ogrodu czekam już szczególnie. Dziś myślałam właśnie o moich ziołach, które teraz śpią snem zimowym. Dziękuję za Twój komentarz, życzenia, odwiedziny :-)

  Dominika -
  …moje serce przeczytało, to co napisało Twoje serce i poczuło się szczęśliwe.
  Dziękuję za Twoje budujące słowa. Bardzo dziękuję.
  Słów mi brak…

  Joanna -
  no te poduchy i materiały są akurat u mojej Siostry. Ale poduszki ma z Camomille :-)

 16. Marta’s avatar

  Mimi,
  skoro jestesmy przy ziołach… czy masz jakieś doświadczenia z tymiankiem? Mnie nigdy nie udało się go wyhodować z nasion, a ten kupiony w doniczce niestety po przyniesieniu ze sklepu do domu szybko więdnie albo usycha:(

  pozdrawiam,
  Marta

 17. Mimi’s avatar

  Marta -
  ja tymianek mam z sadzonki, podziału roślin. Szukaj na lokalnych ryneczkach na wiosnę. Czasem starsi ludzie sprzedają małe sadzonki. Takie są najmocniejsze. Oprócz tego tymianek jest wieloletni, więc warto poszukać. Oby do wiosny!

 18. Joanna’s avatar

  Mam ten sam problem, co Marta, zwłaszcza jeżeli chodzi o bazylię :(

· 1 · 2

Komentarze wyłączone.