Leśna kampania 2

Pierwsza leśna kampania była na wiosnę. Czas ucieka niepostrzeżenie. Jeszcze póki zieleń soczysta wyprowadzam na zewnątrz moje przedmioty, aby zrobić im zdjęcia. Wiosną robiłam zdjęcia o poranku, bo światło było delikatne i łagodne. Teraz o poranku mam mgły, które wchodzą do domu przez okna.

Tło lasu jest dla mnie wciąż inspirujące. Kandelabr ze świecami gra pierwszą rolę w tym małym przedstawieniu. Zapraszam!

 


Przeczytaj, także wpis z 05.05.2010:
Leśna kampania 1

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,

Komentarze (8)

 1. gioia’s avatar

  Po obejrzeniu zdjec z tego i z majowego wpisu stwierdzam jednoznacznie ze Twoj ogrod to cos niesamowitego! To nie zwykly przystrzyzony trawnik i kilka kolorowych kwiatow,Ty masz las w ogrodzie,mchy! Cos wspanialego…Taki ogrod to marzenie kazdego kto kocha nature…Pieknie fotografujesz,nawet wiatr uchwycilas w palacych sie swieczuszkach :) Uwielbiam Twoj blog,zostane tu na zawsze :))

 2. Mimi’s avatar

  Tak, to zdecydowanie bardziej las niż ogród. Rosną tu olbrzymie drzewa iglaste. Mchu mam każdą ilość i paproci też ;-) Taki tajemniczy las hoduje. Dzisiaj zabrałam pod tarasem kilka grzybów i był obiad. Dziękuję za Twój zachwyt!

 3. Destinyikt’s avatar

  Zdjęcia niesamowite. Masz fenomenalne oko, które uchwyci magię. A Twój kandelabr…
  Uwielbiam u zaglądać. Najpierw patrzę godzinami na fotografie, potem czytam i zaczynam marzyć. I tak mogę całe życie.
  Gorące uściski
  Ps. Lecę nadrobić zaległości, niestety nie było mnie tu chwilę i bardzo żałuję.

 4. karolina z Manderlay’s avatar

  Piękny klimat stworzyły świece płonące na wietrze , szczególnie z taką scenerią. Kandelabr wygląda zjawiskowo. Powiało końcem lata i melancholią, ale furtka jest otwarta. A dokąd ona prowadzi?
  Serdeczności posyłam, miłego czwartku:)

 5. iza’s avatar

  Mimi-lubię patrzec na Twoje zdjęcia,lubię delikatną teksturę w formie pieknie kaligrafowanego tekstu na nich,lubię ich nienachalnosc.I faktycznie udało Ci się przyłapac wiatr na gorącym uczynku.
  A co do mgieł-koniecznie zrób im zdjęcia.Wiem,że to niewdzięczne warunki ale jak miękko jest wtedy wszystko zarysowane,żadnych filtrów nie potrzeba .I jakieś niedopowiedzenie czai się wtedy w powietrzu.Dlatego bardzo proszę o mgły.I pozdrawiam.
  ps.a niedomknięta furtka na Twym ostatnim zdjęciu-bardzo ładna.Niedomknięta i od razu wypuszcza z wyobrażni różne obrazy-to jest prawdziwa siła fotografii-wszystko to co się znajduje po drugiej stronie kadru.

 6. Mimi’s avatar

  1) karolina z Manderlay
  tak, furtka…Hm, bardzo dobre pytanie. To takie moje magiczne przejście. Taka Alicja w Krainie Czarów. Również miłego czwartku!

  2) iza
  bardzo doceniam Twój odbiór. Wszystkie komentarze od Ciebie, są bardzo budujące. Mgły zrobię na pewno. Bo są takie niesamowite. Myślę, że to będą takie jesienne wpisy. Furtka, tak jak pisałam wyżej to takie tajemnicze przejście.

  Fajnie, że tak to odbieracie dziewczyny. Cieszę się bardzo!

 7. Kasia_JACOB’s avatar

  Tajemnicza furtka ???
  Miłego dnia moja droga.

 8. llooka’s avatar

  Patyna metalu i drewna cudownie współgra z naturą. Aż smutno się zrobiło, że lato powoli gaśnie… Piękne zdjęcia KOLEKCJONERKO CHWIL!

Komentarze wyłączone.